ZAUFAJ

PROFESJONALISTOM

Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych robót i sprawną organizację pracy. 

Kim jesteśmy?

Instalacje, przeglądy i konserwacja oraz pogotowie techniczne – kompleksowa usługa

Firma Handlowo-Usługowa „KUREK” Konrad Kurek powstała w 2007 roku. Dziś ma na swoim koncie setki wykonanych usług – kilometry położonych rur i kabli, kilkadziesiąt zamontowanych kotłów centralnego ogrzewania, kolektorów słonecznych oraz wiele innych związanych z tym prac.

Profesjonalnie wykonywane instalacje pozwalają Państwu cieszyć się ich wieloletnią bezawaryjnością.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wszelkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia potrzebne do realizacji wyżej wymienionych usług.

Przez te kilkanaście lat intensywnej pracy i budowania marki zdobyliśmy wielu lojalnych klientów, którzy zawsze mogą liczyć na naszą fachową pomoc, a my na ich zadowolenie. Naszymi zleceniodawcami są zarówno instytucje państwowe, wspólnoty mieszkaniowe oraz administracyjne, firmy prywatne, jak i osoby prywatne.

Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji grzewczych, wodnych, kanalizacyjnych, solarnych, gazowych oraz centralnego odkurzacza. Ponadto oferujemy Państwu usługę pogotowia technicznego w branży wodno-kanalizacyjnej, grzewczej oraz gazowej. Zajmujemy się także profesjonalną likwidacją pieców węglowych i pomagamy w otrzymaniu dofinansowania do modernizacji instalacji grzewczej. Prowadzimy także regularne przeglądy i konserwacje istniejących już instalacji. Nasza kompleksowa usługa jest odpowiedzią na potrzeby dzisiejszego rynku związane z rzetelnością, kulturą pracy oraz uniwersalnością wykonywanych usług.

Nasze portfolio tworzą niezliczone, rzetelnie wykonane instalacje zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i użytkowych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm, kulturę pracy oraz najwyższą jakość wykonywanych prac. Na nasz zespół składają się wykwalifikowani specjaliści posiadający teoretyczną wiedzę oraz praktyczne doświadczenie. Posiadamy bogaty park maszynowy potrzebny do realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń. Dzięki profesjonalnemu podejściu, zaangażowaniu i uczciwości zbudowaliśmy znaną i szanowaną markę na małopolskim rynku i nie tylko.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą usług oraz do skorzystania z wiedzy i doświadczenia, które sukcesywnie nabywaliśmy przez wiele lat naszej zawodowej pracy.

DOŚWIADCZENIE I WSZECHSTRONNOŚĆ

Firma Handlowo-Usługowa „Kurek” Konrad Kurek powstała w 2007 roku. Przez te kilkanaście lat wykonaliśmy tysiące instalacji w budynkach mieszkalnych i użytkowych oraz zdobyliśmy wielu lojalnych i zadowolonych klientów. Dzięki szerokiemu spektrum usług jesteśmy w stanie kompleksowo realizować wiele zleceń, a klient nie musi zatrudniać wielu firm do jednej inwestycji.

PROFESJONALIZM I SOLIDONOŚĆ

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę podpartą licznymi certyfikatami, co pozwala nam na wykonywanie zleceń na najwyższym poziomie. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by zamontowane przez nas instalacje cieszyły naszych klientów wieloletnią bezawaryjnością.

TERMINOWOŚĆ I RZETELNOŚĆ

Zawsze wywiązujemy się z umówionych terminów, a bogaty park maszynowy i wykwalifikowany zespół specjalistów pozwala nam na rzetelne wykonywanie wszelkich zleconych prac.

Nasze osiągnięcia

Od momentu założenia,zdobyliśmy wielu stałych klientów, z którymi współpracujemy systematycznie. Naszymi zleceniodawcami są instytucje państwowe, firmy prywatne, wspólnoty mieszkaniowe, administracje oraz osoby prywatne.
0
Zrealizowanych zleceń
0
Zadowolonych klientów
0
Zrealizowanych szkoleń
0
Specjalistycznych certyfikatów
JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ Z NAMI SZUKASZ POMOCY LUB MASZ PYTANIA?

Usługi wykonywane w naszej firmie

Instalacje wodociągowe
Instalacje gazowe
Instalacje solarne
Centralny odkurzacz
Pogotowie techniczne
Przeglądy i konserwacja
Likwidacja pieców węglowych
Instalacje kanalizacyjne
Instalacje grzewcze
01.

Posiadamy certyfikaty i uprawnienia

Stale podnosimy nasze kompetencje uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach.
02.

Wiedza poparta doświadczeniem

Posiadamy niezbędną wiedzę z zakresu montażu, naprawy oraz projektowania instalacji.
03.

Gwarancja oraz jakość wykonania

Na wszystkie wykonane przez nas prace instalacyjne oraz usługi udzielamy gwarancji.

Zobacz opinie naszych Klientów

Zbigniew Włodarczyk

Prace wykonane były z należytą starannością, bezusterkowo oraz zgodnie z zasadami wiedzy technicznej. Firma F.H.U.”KUREK” Konrad Kurek jest dobrze zorganizowana oraz posiadająca odpowiedni sprzęt specjalistyczny. Powyższe referencje wystawiamy w przekonaniu o wysokiej jakości świadczonych usług. Firma ta jest godnym polecenia innym inwestorom.

Halina Marcisz

Firma F.H.U.”KUREK” Konrad Kurek należycie wykonuje powierzone zadania, z dużą starannością, rzetelnością oraz zgodnie ze sztuką budowlaną. Pracowników w/w firmy charakteryzuje wysoki poziom wiedzy technicznej. Powyższe referencje wystawiamy w przekonaniu o wysokiej jakości świadczonych usług. Firma ta jest godna polecenia innym inwestorom, administratorom oraz wspólnotom mieszkaniowym.

Andrzej Kuś

Firma F.H.U.”KUREK” Konrad Kurek wykonała powierzone zadania z dużą starannością, rzetelnością oraz zgodnie ze sztuką budowlaną. Pracowników w/w firmy charakteryzuje wysoki poziom wiedzy technicznej. Powyższe referencje wystawiamy w przekonaniu o wysokiej jakości świadczonych usług. Firma ta jest godnym polecenia innym inwestorom.

Skontaktuj się z nami
Posiadamy wieloletnie doświadczenia w zakresie prowadzenia prac hydraulicznych i instalatorskich.
Nasz adres
F.H.U."KUREK" Konrad Kurek
ul. Nad Potokiem 8
30-830 Kraków
Dane kontaktowe
e-mail: biuro@kurek.com.pl
tel. 12 222 90 90
kom.: 607 206 216
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 17:00
Sobota: zamknięte
Niedziela: zamknięte
error: Tekst objęty prawami autorskimi.
Call Now Button