Autoryzowany montaż i serwis urządzeń firmy Brötje

SERWIS URZĄDZEŃ
FIRMY BRÖTJE

Oferujemy autoryzowany montaż i serwis urządzeń firmy Brötje.

Autoryzowany montaż i serwis urządzeń firmy Brötje

Firma F.H.U. „KUREK” Konrad Kurek
Uwaga: Ważna informacja dla Klientów w związku z COVID-19 kliknij tutaj
serwis urządzeń firmy Brötje

Cykliczne przeglądy i konserwacja urządzeń pozwalają na wieloletnie utrzymanie ich sprawnego i bezpiecznego działania. Co więcej, systematyczne regulacje kotłów podwyższają ich sprawność energetyczną, dzięki czemu nasze rachunki za ogrzewanie są niższe.

W przypadku gdy nasz kocioł służy także do przygotowywania ciepłej wody, płacimy również mniej za ciepłą wodę. Jednak nawet pomimo największej dbałości, mogą one po pewnym czasie ulec awarii. Wówczas warto skorzystać z usług doświadczonych firm, które z odpowiedzialnością, fachowo przywrócą danemu urządzeni pełną sprawność. Właśnie w tym celu od lat świadczymy dla Państwa autoryzowany montaż i serwis urządzeń firmy Brötje, a także wszystkie inne prace związane z montażem instalacji grzewczych, w tym instalacji gazowych.

“Obecnie mamy na swoim koncie kilkadziesiąt zamontowanych i kilkaset serwisowanych urządzeń grzewczych tej firmy.”

Posiadamy doświadczenie potwierdzone certyfikatami firmy Brötje

Firma F.H.U. „KUREK” Konrad Kurek zajmuje się zarówno profesjonalnym montażem, jak i obsługą serwisową urządzeń firmy Brötje. Od początku naszego istnienia, czyli od 2007 roku mamy kontakt z kotłami tej marki. Przez ten czas zamontowaliśmy dziesiątki urządzeń grzewczych Brötje. W ramach zdobywania doświadczenia, poszerzaliśmy także nasze kwalifikacje. W rezultacie w 2016 roku po odbyciu licznych szkoleń staliśmy się również specjalistami w zakresie serwisu tych urządzeń.

“Dziś oferujemy autoryzowany montaż i serwis urządzeń firmy Brötje. Świadczymy więc kompleksową opiekę nad urządzeniami naszych Klientów.”

Nasze umiejętności potwierdza firma Brötje. Posiadamy certyfikaty:

 • Autoryzowana firma Instalacyjno-Serwisowa – pozwalający na prace związane z montażem, pierwszym uruchomieniem i regulacją oraz na serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń grzewczych firmy Brötje;
 • Autoryzowany Zakład Instalacyjny – pozwalający na prace związane z montażem, zerowym uruchomieniem i regulacją urządzeń grzewczych firmy Brötje.
Brotje Certyfikat AZI 2017-2020
Brotje Certyfikat Serwis 2018-2020

Świadczymy autoryzowany montaż i serwis urządzeń firmy Brötje

Kotły naścienne:

 • WGB EVO 15-38 i – naścienny gazowy kocioł kondensacyjny o mocy grzewczej od 2,9 do 38 kW. Nadaje się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Charakteryzuje go automatyczna optymalizacja spalania.
 • WGB-M EVO 20 i – naścienny gazowy kocioł kondensacyjny o mocy grzewczej od 2,9 do 20 kW. Posiada dodatkowy, zintegrowany obieg grzewczy z zaworem mieszającym, dzięki czemu jest bardzo wydajny i ekonomiczny. Zapewnia dodatkowe możliwości podłączenia instalacji.
 • WGB-K EVO 20/28i – naścienny gazowy kocioł kondensacyjny o mocy grzewczej od 3,9 do 20/28 kW ze zintegrowanym 60-litrowym podgrzewaczem ciepłej wody użytkowej. Przeznaczony dla mniejszych gospodarstw domowych.
 • WBS 3,5-22i / WBC 4,9-22i – naścienny gazowy kocioł kondensacyjny jedno- (WBS) i dwufunkcyjny (WBC) o mocy grzewczej od 3,5 do 22 kW. Idealnie nadaje się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i domów szeregowych i mieszkań kondygnacyjnych. Charakteryzuje się wyjątkowo cichą pracą.
 • WHBS 3,5-30 D / WHBC 4,9 – 28 D – naścienny gazowy kocioł kondensacyjny o mocy grzewczej od 3,5 do 28 lub 33 kW. Nadaje się zarówno do mieszkań, jak i domów jednorodzinnych.
 • WHBK – kompaktowy, naścienny gazowy kocioł kondensacyjny o mocy grzewczej od 4,9 do 22/24 kW ze zintegrowanym 45-litrowym podgrzewaczem ciepłej wody użytkowej. Sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, w którym priorytetem jest oszczędność miejsca.
 • PWHC / PWHS – naścienny gazowy kocioł kondensacyjny dwu- (PWHC) lub jednofunkcyjny (PWHS). Wyposażony w technologię chłodzącą pokrywę palnika.
 • WGB 50-110 i – naścienny gazowy kocioł kondensacyjny o mocy grzewczej od 10 do 110 kW. Posiada wbudowany regulator pogodowy oraz regulator solarny. Nadaje się także do pracy kaskadowej w grupie do 16 kotłów.

Kotły stojące:

 • BBS EVO 15-28 i – stojący gazowy kocioł kondensacyjny o mocy grzewczej od 2,9 do 28 kW ze zintegrowanym 130-litroym podgrzewaczem ciepłej wody użytkowej. Może współpracować z instalacją solarną.
 • BBK EVO 20/22i – kompaktowy, stojący gazowy kocioł kondensacyjny o mocy grzewczej od 2,9 do 22 kW ze zintegrowanym 95-litrowym podgrzewaczem ciepłej wody użytkowej.
 • BGB EVO 15-38i – stojący gazowy kocioł kondensacyjny o mocy grzewczej od 2,9 do 38 kW. Doskonale nadaje się do domów jednorodzinnych i bliźniaczych.
 • BGB 50-110 – stojący gazowy kocioł kondensacyjny o mocy grzewczej od 10 do 110 kW. Idealnie sprawdzi się zarówno w większych domach jednorodzinnych, jak i budynkach przemysłowych.
 • SGB 125-610 – stojący gazowy kocioł kondensacyjny o mocy grzewczej od 20 do 610 kW. To rozwiązanie kierowane do dużych domów jednorodzinnych, kompleksów biurowych czy centrów handlowych.
 • BOB 20-40B – stojący olejowy kocioł kondensacyjny z wymiennikiem ciepła wykonanym z karbonu. Charakteryzuje się doskonałą przewodnością cieplną i bardzo cichą pracą.
 • LogoCondens LC 54-196 – stojący gazowy kocioł kondensacyjny ze zintegrowanym regulatorem pogodowym.

Podgrzewacze:

 • BTW / BTW-S – pompa ciepła o mocy grzewczej 1,7 kW ze zintegrowanym podgrzewaczem ciepłej wody użytkowej. Charakteryzuje się bardzo efektywną, ale i ekologiczną pracą. Podgrzewa wodę do 65°C bez użycia grzałki elektrycznej.
 • HydroComfort BS – stojący podgrzewacz ciepłej wody użytkowej, współpracujący z kotłami wiszącymi. Został wyposażony w bezfreonową izolację ciepła z elastycznym płaszczem.
 • HydroComfort SSB Eco B – stojący biwalentny podgrzewacz ciepłej wody użytkowej. Charakteryzuje się dużym 300-litrowym zbiornikiem i możliwością współpracy z instalacją solarną.
 • HydroComfort SSB – stojący biwalentny podgrzewacz ciepłej wody użytkowej o pojemności od 300 do 500 litrów. Jest przystosowany do pracy z instalacją solarną.
 • HydroComfort EAS – gama stojących i leżących emaliowanych podgrzewaczy ciepłej wody użytkowej o pojemnościach od 120 do 500 litrów.

Regulatory pokojowe:

 • ISR IDA – cyfrowy, inteligentny regulator pokojowy z wbudowanym czujnikiem temperatury pomieszczenia. Sterowany przez aplikację mobilną za pomocą Wi-fi.
 • ISR RGB B – przewodowy regulator pokojowy z wbudowanym czujnikiem temperatury pomieszczenia. Nadaje się do urządzeń Brötje z automatyką ISR-Plus.
 • RGI – cyfrowy, przewodowy regulator pokojowy. Obsługuje zarówno temperaturę obiegów centralnego ogrzewania, jak i ciepłej wody użytkowej.
 • ISR RGP – przewodowy, wielofunkcyjny regulator pokojowy do urządzeń Brötje z automatyką ISR-Plus. Obsługiwany za pomocą jednego pokrętła.
 • ISR ZR 1 B – regulator strefowy do 1 obiegu centralnego ogrzewania. Zapewnia pogodową regulację temperatury.
 • ISR ZR 2 B – regulator strefowy do 2 obiegów centralnego ogrzewania. Zapewnia pogodową regulację temperatury.
 • ISR RGT B – przewodowy regulator pokojowy umożliwiający kontrolę i zmianę parametrów w urządzeniach Brötje z automatyką ISR-Plus.
 • ISR SSR C – solarny i systemowy regulator do 2 obiegów centralnego ogrzewania oraz 2 stref kolektorów słonecznych. Wyposażony w 2 przylgowe czujniki, 4 czujniki zanurzeniowe i 1 czujnik kolektora.

Kompleksowa opieka nad urządzeniami firmy Brötje

“Po wielu latach zdobywania doświadczenia i po odbyciu licznych szkoleń staliśmy się specjalistami zarówno w zakresie montażu, jak i serwisu urządzeń firmy Brötje. Dziś świadczymy więc kompleksową opiekę nad urządzeniami naszych Klientów.”

Sprawdź inne usługi wykonywane w naszej firmie

Instalacje wodociągowe
Instalacje gazowe
Instalacje solarne
Centralny odkurzacz
Pogotowie techniczne
Przeglądy i konserwacja
Likwidacja pieców węglowych
Instalacje kanalizacyjne
Instalacje grzewcze
Skontaktuj się z nami
Posiadamy wieloletnie doświadczenia w zakresie prowadzenia prac hydraulicznych i instalatorskich.
Nasz adres
F.H.U."KUREK" Konrad Kurek
ul. Nad Potokiem 8
30-830 Kraków
Dane kontaktowe
e-mail: biuro@kurek.com.pl
tel. 12 222 90 90
kom.: 607 206 216
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 17:00
Sobota: zamknięte
Niedziela: zamknięte
error: Tekst objęty prawami autorskimi.
Call Now Button